Realizacje

Wnętrze sklepu z pamiątkami

Wnętrze sklepu z pamiątkami stylizowane na średniowieczną komnatę. Omszałe i chropowate kamienie przywodzą na myśl dawne wieki, jednak połączenie całości z weselszą oprawą (kolorowe obrazy i dekoracje) sprawia, że pomieszczenie nabiera przyjemnego charakteru.

Anaconda

Ogromne bloki skalne z wyżłobionymi wizerunkami bóstw kojarzą się z dawnymi cywilizacjami z Ameryki Południowej. Przetarcia i celowe pęknięcia w fasadzie muru pogłębiają to wrażenie, dzięki czemu zwiedzający mogą poczuć się niczym dawni odkrywcy zamorskich lądów.

Kamienne przejścia

Energylandia to znany na całą Polskę park rozrywki, w którym cała infrastruktura służy zapewnieniu zabawy odwiedzającym. Kamienne przejścia nie tylko łączą poszczególne strefy parku, ale również tworzą specyficzny i spójny klimat.

Plastyczne figury i płaskorzeźby

Dzięki dostępnej technologii możemy tworzyć niezwykle plastyczne figury i płaskorzeźby, które najlepiej podkreślą charakter danego miejsca. Jednak wykorzystywany materiał sprawdza się również przy tworzeniu innych elementów ogrodu (np. sztuczne drzewa i konary) lub podczas ozdabiania elewacji budynków.

Azteckie cywilizacje

Kolejny w naszej galerii przykład realizacji w klimacie azteckiej cywilizacji. Płaskorzeźby z pęknięciami sprawiają wrażenie starszych, niż w rzeczywistości, dzięki czemu całość nabiera większego realizmu.

Kamienna rzeźba

Fontanna ze specyficznie umieszczonym ujściem wody. Kamienna rzeźba jest w tym przypadku podwójną dekoracją, gdyż sama w sobie jest niezwykle ozdobna, a jako element wodnej kompozycji idealnie wpasowuje się w teren.

Prestigio-Art Morek Sp.K.
Przytkowice 532a
34-141 Przytkowice
NIP 5512641408